Urban Meyer zwolniony jako główny trener Jaguarów

Obrazy Getty

Urban Meyer został zwolniony ze stanowiska głównego trenera po 13 meczach z Jaguarami w Jacksonville.

Adam Schifter z ESPN.com Pierwszy raport o strzelaninie.

Od początku do końca kadencji burmistrza z Jaguarami było więcej nagłówków poza boiskiem o decyzjach burmistrza i liczbie zwycięstw drużynowych niż o zachowaniu. Jego strzelanina następuje zaledwie kilka godzin po tym, jak historia wypłynęła na światło dzienne Tampa Bay Times Z byłym kickerem Jaguarów Josh Lambo Powiedział burmistrz Kopnąłem go na treningu w sierpniu.

Koordynator ataku Darrell Bevel przejmie funkcję tymczasowego głównego trenera. Powell był tymczasowym trenerem drużyny Detroit Lions w zeszłym sezonie.

„Po kilku tygodniach konsultacji i dogłębnej analizie kadencji Urbana z naszym zespołem, jestem bardzo rozczarowany, dochodząc do wniosku, że natychmiastowa zmiana jest konieczna dla wszystkich” – powiedział właściciel Shad Khan w oświadczeniu. „Dzisiaj wieczorem powiedziałem Urbanowi o zmianie. Jak powiedziałem w październiku, ważne jest odbudowanie naszego zaufania i szacunku. Niestety tak się nie stało. ”

„Trent Phalke nadal jest naszym dyrektorem generalnym i będzie nadal współpracować z Darrellem [Bevell] Aby upewnić się, że nasz zespół pozostanie zmotywowany i konkurencyjny, jednocześnie z dumą reprezentując Jacksonville w ostatnich czterech meczach sezonu.

Jaguary rozgrywający Trevor Lawrence Lambo powiedział w środę, że zanim historia została opublikowana, wokół zespołu był dramat Musiałem się zmienić. Burmistrz był w tym roku źródłem wszystkich przedstawień związanych z drużyną. Teraz zespół przeszedł konieczną zmianę.


READ  Mega Millions: Jeden los w Illinois wygrywa drugi co do wielkości jackpot Mega Millions o wartości prawie 1,34 miliarda dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.