UWAGA: Walt Disney World oferuje usługę i model cenowy Genie+ specyficzny dla parku

Disney właśnie ogłosił poważną zmianę cen Genie +, z różnicami między parkami. Goście będą teraz wybierać park, który odwiedzą przy zakupie Genie+, dzięki czemu różne parki otrzymają inną cenę tego samego dnia.

Dżin + park rozrywki

Walt Disney World udostępnia przegląd:

Od 27 czerwca goście Walt Disney World Resort będą kupować usługę Disney Genie+ w zależności od tego, jak chcą odwiedzić. W zależności od dostępności Goście będą mogli wybrać opcję pojedynczego lub wielu parków. Dzięki tej aktualizacji ceny w niektórych parkach rozrywki Walt Disney World mogą być niższe niż w innych.

Justin Scott na Twitterze Udostępniliśmy przykładowy obraz tego, jak te ceny będą działać w przyszłości, wykorzystując aukcje planowane na 27 czerwca.

Zmień cenę funta

W tym przykładzie Disney’s Animal Kingdom kosztowałoby 16 USD dziennie, podczas gdy połączenie Magic Kingdom lub wielu parków rozrywki kosztowałoby 27 USD.

Opis usługi Genie+

Logo usługi Disney Genie

Disney Genie+ to płatny zamiennik poprzedniej usługi Fastpass+, umożliwiający gościom dokonywanie rezerwacji, czasami nazywanych godzinami powrotu, do popularnych atrakcji w kolejce szybkiego ruchu znanej jako „Lightning Lane”. Genie+ jest dobre na jeden dzień, chociaż ci, którzy chcą kupić bilet wstępu na jedno doświadczenie, mogą to zrobić z ograniczonego wyboru opcji. Należy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje są wliczone w cenę, a dostępność nie jest gwarantowana. Goście mogą wykupić usługę w dniu wizyty lub uwzględnić ją w pakiecie wakacyjnym. Mamy pełny przewodnik po Genie + dostępny tutaj.

Zakupy i wybory będą nadal dokonywane za pośrednictwem aplikacji My Disney Experience, a sprzedaż będzie kontynuowana o północy, a pierwsze rezerwacje karnetów Lightning Pass będą dostępne codziennie o godzinie 7 rano.

Oto pełna reklama Disneya:

Jak niedawno informowaliśmy, pracujemy nad sposobami uproszczenia usługi Disney Genie+, w tym nad zapewnieniem możliwości planowania wizyty z wyprzedzeniem, o co prosiło wielu gości. W przyszłości planujemy udostępniać więcej wiadomości, ale w międzyczasie chcemy również poprawić wrażenia gości korzystających z usługi w jej obecnym kształcie, dlatego będziemy aktualizować informacje w miarę napływania wiadomości od gości.

Od 27 czerwca goście Walt Disney World będą teraz kupować usługę Disney Genie + w zależności od tego, jak chcą odwiedzić. W zależności od dostępności Goście będą mogli wybrać opcję pojedynczego lub wielu parków. Dzięki tej aktualizacji ceny w niektórych parkach rozrywki Walt Disney World mogą być niższe niż w innych. Goście będą nadal kupować usługę Disney Genie+ za pośrednictwem aplikacji My Disney Experience w dniu wizyty.

Będziemy nadal słuchać opinii gości i mamy nadzieję, że w przyszłości udostępnimy więcej informacji na temat aktualizacji Disney Genie+.

Jeśli którykolwiek z parków Genie+ zostanie sprzedany w ramach tego nowego systemu, opcja posiadania usługi dla wielu parków również zostanie wycofana na ten dzień.

READ  Twórcy filmu „Spider-verse” byli tak zachwyceni remake'iem przyczepy Lego 14-latka, że ​​zatrudnili go

Co sądzisz o tej zmianie? Jak wpłynie to na Twoje kolejne wizyty? Daj nam znać w komentarzach.

Aby uzyskać najnowsze wiadomości i informacje dotyczące parków Disneya, włącz WDW News Today na ŚwiergotI FacebookI Instagram.

  • Jonathan D

    Pochodzący z Los Angeles i Honolulu Jonathan jest fanem filmów i parków rozrywki, który dorastał w swoim rodzinnym Disneylandzie w Kalifornii, aw Orlando jest szczególnie zakochany w EPCOT i Disney’s Animal Kingdom. Jego ulubionym kurortem na Ziemi byłby Disneyland Paris, który nigdy nie cieszy się pełnym podziwem, na jaki zasługuje. Znajdziesz go w Pokoju Wspólnym Hufflepuffu, obok kuchni na [email protected]

    Wyświetl wszystkie posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.