Uzupełnienie zapasów PS5: Walmart, GameStop, Best Buy, Amazon i inne Oczekuje się, że ceny spadną w tym tygodniu

Nadszedł czas na kolejny tydzień, aby wyśledzić uzupełnienia PS5, a między 21 a 27 lutego przyglądaliśmy się kilku sprzedawcom.

Jeśli nadal szukałeś PS5 na początku lutego 2022, prawdopodobnie nie bawisz się dobrze. W końcu konsola obecnej generacji jest w tym miesiącu niewiarygodnie krótka i została uszkodzona tylko kilka razy.

Dobrą wiadomością jest to, że oznacza to, że wielu sprzedawców prawdopodobnie zatrzyma swoje zapasy do końca miesiąca – co szybko się zbliża!

Jeśli sam za tym tęsknisz, Sony właśnie nabyło jednego z największych twórców gier FPS cały czas. A teraz to Microsoft jest właścicielem Call of DutyDobrze, że Sony też zdobywa przyczółek.

Z tego, co słyszymy, Brak zapasów PS5 będzie trwał przez cały 2022 r.. I z tego, co widzimy do tej pory w tym roku, z pewnością okazuje się to prawdą.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o fali uzupełniania zapasów PS5 w dniach 21-27 lutego.

Wszystkie uzupełnienia PS5 – 21-27 lutego

Walmart PS5 Uzupełnienie zapasów

Walmart PS5

Data uzupełnienia Walmart PS5: 24 lutego

Zgodnie z nową promocją prosto ze strony Walmart, detalista otrzyma konsole PS5 24 lutego.

widzieć wszystko Szczegóły dotyczące nadchodzącego uzupełnienia zapasów PS5 firmy Walmart tutaj!

Będziesz potrzebować subskrypcji Walmart+, aby móc wziąć udział w uzupełnieniu zapasów w tym tygodniu. Jak zawsze, członkowie bezpłatnego okresu próbnego nie będą mieli dostępu.

Czytaj więcej: Jak kupić PS5 od Walmart

GameStop PS5 Uzupełnianie zapasów

GameStop Uzupełnij PS5

Data uzupełnienia GameStop PS5: w tym tygodniu (podobno)

Po kilku tygodniach odpoczynku GameStop wreszcie wraca do sprzedaży konsol obecnej generacji w sklepach! Zła wiadomość jest taka, że ​​do tej pory do sprzedaży w sklepach powróciły tylko konsole Xbox.

Ponieważ Xbox był w centrum uwagi w zeszłym tygodniu i minęło trochę czasu od ostatniego uzupełnienia PS5 GameStop, nasze pieniądze już wkrótce.

READ  Assassin's Creed Nexus dla Oculus Quest 2 to pierwsza z serii przygoda VR

GameStop prawdopodobnie zredukuje zapasy PS5 w tym tygodniu. Ale będziemy musieli poczekać i sprawdzić, czy jest w sklepie czy w Internecie.

Czytaj więcej: Jak kupić PS5 na GameStop

Celem jest uzupełnienie zapasów PS5

Celem jest uzupełnienie zapasów PS5

Docelowa data uzupełnienia zapasów PS5: 23-25 ​​lutego (podobno)

Minęły dwa tygodnie od ostatniego uzupełnienia zapasów Target PS5, ale plotka głosi, że detalista może wkrótce ponownie zrezygnować!

Według wtajemniczonych Jake Randall, kilka sklepów Target otrzymuje przesyłki PS5, co jest oznaką zrzutu w drodze. Restock Tracker uważa, że ​​uzupełnienie zapasów było możliwe (choć mało prawdopodobne) w zeszłym tygodniu, ale ten tydzień prawdopodobnie będzie wyglądał na bardziej opłacalny.

Czytaj więcej: Jak kupić PS5 od Target

Najlepszy odkup PS5

Najlepszy zakup PS5

Najlepsza data uzupełnienia zapasów PS5: W tym tygodniu (podobno)

Pomimo tego Nowa sztuczka Best Buy na PS5 może pozwolić Ci kupić konsolę już dziśDetalista opóźnił również uzupełnianie zapasów w całym kraju.

Minął już ponad miesiąc od ostatniego uzupełnienia zapasów PS5 Best Buy, co jest niezwykłe dla firmy.

Mając to na uwadze, spodziewaj się spadku w tej witrynie każdego dnia!

Czytaj więcej: Jak kupić PS5 od Best Buy

Amazon PS5 Uzupełnienie zapasów

Amazon PS5 Uzupełnienie zapasów

Data uzupełnienia zapasów Amazon PS5: możliwe w tym tygodniu

Może być kuszące, aby spodziewać się uzupełnienia Amazon PS5 w tym tygodniu. Jednak sprzedawca ma zwyczaj zrzucania zapasów konsoli między 20. a 31. dniem każdego miesiąca.

Jednak w styczniu nie było uzupełnień PS5 u głównego sprzedawcy, co zszokowało wszystkich. Czy spadek w tym miesiącu może być zbyt duży, aby nadrobić oczekiwanie?

Domyślamy się, że nie, uzupełnianie zapasów jest tak trudne i eksploatacyjne jak zawsze. Ale może nadejść w tym tygodniu.

Czytaj więcej: Jak kupić PS5 od Amazon?

Uzupełnienie zapasów PS5 Antonline

PS5 w AntOnline

Data uzupełnienia Antonline PS5: w tym tygodniu (podobno)

READ  Demontaż Mac Studio wskazuje, że pamięć masową SSD można uaktualnić i nie tylko

Minęło trochę czasu od ostatniego uzupełnienia zapasów Antonline na PS5, co może oznaczać tylko jedno – kolejne w drodze!

Mamy nadzieję, że Antonline odrzuci w tym tygodniu, a możesz otrzymać wcześniejsze powiadomienie, włączając powiadomienia na stronie Świergot.

Pamiętaj tylko, że zapłacisz cenę pakietu tylko ze sprzedawcą internetowym. I choć czas wysyłki jest szybki, a kupowanie łatwe, będziesz potrzebować dodatkowej gotówki na wszystkie dodatkowe paczki.

Uzupełnienie zapasów PlayStation Direct PS5

PlayStation Direct PS5

Uzupełnienie PlayStation Direct PS5: w tym tygodniu (pogłoski)

Kupowanie PS5 od PlayStation Direct to najprostszy sposób na zapłacenie uczciwej ceny i zabezpieczenie konsoli. Dlaczego więc nie wszyscy tego robią?

Cóż, potrzebujesz zaproszenia, aby spróbować zakupów. Zarejestruj się, aby otrzymać zaproszenie na PS5 tutaj I możesz uzyskać łatwy dostęp do następnej strony internetowej!

Nawet jeśli robiłeś to wcześniej, dowody wydają się na to wskazywać Musisz zarejestrować się wiele razy, aby otrzymać PS5 drop Dobrą wiadomością jest to, że Sony wydaje się wracać do regularnych programów.

Czytaj więcej: Jak kupić PS5 od Sony (PlayStation Direct)

To wszystko, co wiemy o fali uzupełniania zapasów PS5 między 21 a 27 lutego! Pamiętaj, aby zajrzeć ponownie wkrótce, gdy ten artykuł zostanie zaktualizowany o najnowsze wiadomości.

Nie przegap tego Długo oczekiwana funkcja PlayStation w końcu pojawiła się na PS5 Niedawno.

Plus, Sprawdź swój raport podsumowujący PlayStation tutaj Aby zobaczyć najpopularniejsze gry 2021 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.