Walka z chorobą Parkinsona jest ciężka, nie dożyjesz 80 lat – The Hollywood Reporter

Michael J. Fox nadal dzieli się szczerymi szczegółami na temat swojej trwającej od dziesięcioleci walki z chorobą Parkinsona.

Aktor, który będzie tematem nadchodzącego filmu dokumentalnego Nadal: film Michaela J. FoxaPorozmawiaj z Jane Polley CBS niedzielny poranek Wywiad miał zostać wyemitowany w niedzielę. Na podglądowym nagraniu z posiedzenia 61-latka widać mężczyznę Powrót do przyszłości Najm opisuje wyzwania, przed którymi stanął w wyniku choroby.

„Nie zamierzam kłamać, robi się ciężko” – powiedział Fox o życiu z chorobą Parkinsona. „Coraz trudniej. Każdego dnia jest coraz trudniej. Ale tak już jest. To znaczy, kogo w tym widzę?”

Aktor, u którego w wieku 29 lat zdiagnozowano chorobę Parkinsona, omówił operację kręgosłupa w celu leczenia łagodnego guza i wyjaśnił, że zabieg wpłynął na jego funkcjonowanie. Powiedział, że doprowadziło to do jego upadku i odniesienia kilku obrażeń, w tym złamań ramion, dłoni i kości twarzy.

Lis Powiedział Upadek jest wielkim zabójcą choroby Parkinsona. Upadek jedzenia, wdychanie go, zapalenie płuc – wszystkie te subtelne sposoby, w jakie można to dostać. Nie umiera się na Parkinsona. Umrzesz na Parkinsona. Więc myślałem o jej śmierci. nie będę miał 80 lat. Nie będę miał 80 lat.

Wyreżyserowany przez reżysera Davisa Guggenheima Nadal, który miał swoją premierę na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance i celebruje życie Foxa poprzez wywiady, zdjęcia i materiały archiwalne. W swojej recenzji pt Reporter z HollywoodW Exclaim! główny krytyk telewizyjny Daniel Fienberg pochwalił „wąskie skupienie i charakterystyczny styl” tego filmu i napisał, że „oddaje on esencję energii i pokoleniowego uroku Foxa”.

podczas wizyty u THR Studio wyjaśniło na Sundance w styczniu, że nie chce nakładać żadnych ograniczeń na materiał filmowy, który Guggenheim czuł się zmuszony zamieścić. Fox powiedział wówczas: „To film o moim życiu i jeśli mamy być szczerzy, niech zajmą się tym reżyserzy”.

Nadal: film Michaela J. Foxa Dostępny od 12 maja na Apple TV+.

READ  Jeremy Renner jest obecnie poza operacją z powodu urazów klatki piersiowej i ortopedycznych po wypadku z pługiem śnieżnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.