Wdowa po Lance’u Reddicku, Stephanie Reddick, składa hołd zmarłemu aktorowi — Deadline

Wdowa po Lance Reddick, Stephanie Reddick, zabrała się dzisiaj do mediów społecznościowych, aby uczcić swojego zmarłego męża aktora – który zmarł z przyczyn naturalnych w piątek w wieku 60 lat – i wszystkich, którzy go kochali.

„Lance został nam odebrany tak wcześnie” – powiedziała Stephanie w wiadomości opublikowanej na kontach jej męża na Twitterze i Instagramie. „Dziękuję za całą waszą wielką miłość, wsparcie i piękne historie udostępnione na tych platformach w ciągu ostatniego dnia. Widzę wasze wiadomości i nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za ich posiadanie.”

Stephanie, która jest żoną Lance’a od 2011 roku, wyruszyła, by złożyć hołd fanom gier wideo Destiny, w których aktor od 2014 roku podkłada głos pod rolę Okin’ Guardian Zavala. „I tysiącom graczy Destiny, którzy zagrali w nim specjalny hołd dla Lance’a, dziękuję” – napisałem. „Kocham cię Lance tak bardzo, jak kocham grę”.

„Darowizny można przekazywać na stronę momcares.org w Baltimore, jego rodzinnym mieście” — podsumowała Stephanie Reddick.

Wśród znanych osobistości komentujących post w hołdzie znalazła się zdobywczyni Oscara Halle Berry, która napisała: „Moja miłość i modlitwy są z rodziną w tym bardzo smutnym czasie. Lance był jedną z najbardziej oddanych osób, jakie kiedykolwiek spotkałam. Naprawdę jedyny w swoim rodzaju !” Słodki król RIP 👑.”

Lance Reddick, najbardziej znany z roli konsjerża Hotelu Continental we wszystkich czterech filmach Johna Wicka, a także głównej baletnicy Ana de Armas, naciskał na czwarty i ostatni rozdział serii akcji prowadzonej przez Keanu Reevesa. Czas, w którym obiegła szokująca wiadomość o jego śmierci.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni i głęboko zasmuceni utratą naszego ukochanego przyjaciela i kolegi Lance’a Reddicka” – powiedział Chad Stahelski, dyrektor Reeves i John Wick w oświadczeniu otrzymanym wczoraj przez Deadline. Był wytrawnym profesjonalistą i praca z nim była przyjemnością. Nasza miłość i modlitwy są z jego żoną Stephanie, dziećmi, rodziną i przyjaciółmi. Dedykujemy ten film [John Wick: Chapter 4] O jego kochającą pamięć. Będzie nam go bardzo brakowało”.

READ  Aktor Dni naszego życia John Aniston, ojciec Jennifer Aniston, zmarł w wieku 89 lat

Znany również z seriali takich jak The Wire i Fringe, wśród niezliczonych innych projektów, Reddick pozostawia po sobie również projekty, w tym 20th White Men Can’t Jump Reboot dla Hulu; serial Disney+ autorstwa Percy’ego Jacksona i Bogowie Olimpijscy, w którym grał Zeusa; Nowe podejście Paramount Global Content Distribution do programu Showtime The Caine Mutiny Court-Martial; oraz film biograficzny Shirley Chisholm Johna Ridleya Shirley dla Netflix, w którym zagrał u boku Reginy King.

Przeczytaj nasz nekrolog aktora tutaj. Dodatkowe wyrazy uznania od innych gwiazd i innych fanów branży można znaleźć tutaj. Zobacz hołd Stephanie Reddick dla jej zmarłego męża, Lance’a, poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.