Według jej prawnika były ochroniarz Megan Thee Stallion „zaginął”.

  • Biuro prokuratora okręgowego w Los Angeles oskarżyło Tory Laneza o zastrzelenie Megan Thee Stallion.
  • Proces Lanesa rozpoczął się w poniedziałek, a były ochroniarz Meghan ma zeznawać w piątek.
  • Adwokat Meghan potwierdził Insiderowi, że nigdzie nie można znaleźć jej byłego ochroniarza, Justina Edisona.

Były ochroniarz Megan Thee Stallion zniknął po tym, jak nie złożył zeznań w piątek Tory Lanez przed sądem za strzelaninęjej adwokat powiedział Insiderowi.

„Mogę potwierdzić, że Justin Edison, ochroniarz Meghan, miał zeznawać w sądzie, nie pojawił się i zaginął” – powiedział Insider Alex Spiro, prawnik Meghan. Dodał, że „dochodzenie w tej sprawie prowadzą organy ścigania”.

Ostatni post Edisona na Instagram z dnia 2 grudnia . Według jego strony, oprócz pracy jako ochroniarz, jest certyfikowanym trenerem fizycznym. Szczegóły dotyczące tego, kiedy i gdzie był ostatnio widziany, są niejasne.

Biuro prokuratora okręgowego w Los Angeles ma Lenz, którego prawdziwe nazwisko to Daystar Peterson, oskarżony, zastrzelić Megan w stopach Po małym spotkaniu w domu Kylie Jenner we wczesnych godzinach porannych 12 lipca 2020 r. Raper Love zaprzeczył, że strzelał do Megan, której prawdziwe imię to Megan Pete. Pozostałe dwie osoby obecne podczas wypadku to Kelsey Harris, była najlepsza przyjaciółka i była asystentka Megan, i kierowca Lina, Joquan Smith.

Prokuratorzy i zespół obrony zgadzają się, że w samochodzie doszło do kłótni, gdy grupa opuszczała dom Jennera, chociaż podają sprzeczne opisy.

Podczas gdy Edison był nieobecny w noc sporu, Harris wysłał mu SMS-a z samochodu: „Pomocy. Tory zastrzelił MiGa 911” – powiedzieli prokuratorzy w sądzie w tym tygodniu.

Dzień po strzelaninie Edison udał się do domu Lanes, aby odebrać rzeczy Megan, powiedział zastępca prokuratora okręgowego Alexander Butt podczas przemówienia otwierającego w poniedziałek. Butt powiedział, że Edison powiedział prokuratorom, że Lenz przyznał, że był „bardzo pijany” i strzelał w powietrze i na ziemi w noc wypadku.

Post udostępniony przez ✊🏽✊🏾✊🏿 (@justwatchprotection)

Lenz został oskarżony o napaść z bronią półautomatyczną, użycie broni palnej do celów osobistych oraz przewożenie załadowanej i niezarejestrowanej broni palnej w pojeździe silnikowym. Linz również został ranny nowa opłata Wcześniej w tym miesiącu z powodu wystrzelenia broni palnej z powodu rażącego zaniedbania w związku ze sporem.

Lenz nie przyznał się do winy. Jeśli zostanie skazany, Lenzowi grozi do 22 lat więzienia.

Meghan zeznawała we wtorek Że Lenz ją zastrzelił. Powiedziała, że ​​​​początkowo skłamała na temat wypadku z powodu strachu i nieufności do policji oraz z tego powodu Nie brałem pod uwagę przemysłu muzycznego „klub Big Boya”. On jej uwierzy.

„Kiedy wysiadam z samochodu, słyszę, jak Tori mówi:„ Tańcz, suko ”” – powiedziała Megan w swoim zeznaniu, dodając, że natychmiast zaczęła się strzelanina. „Zamarłem. Jestem w szoku, boję się. Nie mogę uwierzyć, że strzela w moją twarz.

Proces ma zostać wznowiony w poniedziałek.

LAPD i biuro prokuratora okręgowego nie odpowiedziały natychmiast na prośbę Insidera o komentarz.

READ  Wszystkie kody i tryby dodatków - LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Wiki poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.