WhatsApp nie działa na całym świecie

Aplikacja WhatsApp

Dado Rowicz | Reuters

WhatsApp, aplikacja do przesyłania wiadomości będąca własnością rodzica na Facebooku nie żyjedoznał globalnej awarii we wtorek.

Według serwisu Downdetector.com, który monitoruje awarie usług internetowych, problemy zostały wykryte po raz pierwszy około 3:17 czasu ET.

Użytkownicy zgłaszali problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Normalna usługa nie została przywrócona w WhatsApp około 4:05 ET.

WhatsApp Web, wersja usługi przesyłania wiadomości w przeglądarce internetowej, nie została załadowana podczas testów przez CNBC. „Upewnij się, że Twój komputer ma aktywne połączenie z Internetem” – czytamy w WhatsApp Web.

Meta później potwierdziła, że ​​wystąpiły problemy z WhatsApp.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy ludzie mają obecnie problemy z wysyłaniem wiadomości i pracują nad jak najszybszym odzyskaniem WhatsApp dla wszystkich” – powiedział CNBC rzecznik Meta.

WhatsApp, który ma około 2 miliardów użytkowników, jest szczególnie popularny w krajach takich jak Indie i Brazylia.

To nie pierwsza usterka platformy należącej do Meta w tym roku. w sierpniu, Użytkownicy Facebooka zgłosili problem Spamowali swój kanał wiadomościami od innych osób utworzonymi początkowo na stronach celebrytów.

To przełomowa historia. Sprawdź ponownie, aby uzyskać więcej.

READ  Maj handel detaliczny, produkcja przemysłowa, inwestycje w środki trwałe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.