Wielu graczy NY Jets błaga Aarona Rodgersa, aby do nich dołączył

New York Jets naciskają na całym boisku, aby wylądować Aarona Rodgersa, a kilku graczy błaga go o dołączenie do zespołu na Twitterze.

New York Jets wywierają na całym korcie nacisk na Aarona Rodgersa

Przez całą środę — dzień po wtorkowym spotkaniu Aarona Rodgersa z New York Jets w Kalifornii — wydawało się, że cała organizacja Jets łączy się w staraniach o sprowadzenie Rodgersa do Nowego Jorku. Niezliczeni gracze zgłaszają się do mediów społecznościowych ze swoimi sugestiami, aby czterokrotny MVP nosił inny odcień zieleni.

Chaz Gardner, Quinnen Williams, Tyler Conklin, Will Parks i Justin Hardy dołączyli do środowej szarży rekrutacyjnej, każdy oznaczając Rodgersa w tweecie, który skłonił go do dołączenia do Jets.

Williams zbudował swoją ofertę wokół zainteresowań Rodgersa poza boiskiem. „Znam kilka niesamowitych pól golfowych w New Jersey i Nowym Jorku, na których można grać w golfa o każdej porze roku” – napisał Williams na Twitterze.

Prezentacja Hardy’ego koncentruje się na marzeniach o marszu przez Kanion Bohaterów. „Siema [Rodgers] Kupmy ten pierścionek bracie i przywieźmy go do Nowego Jorku, gdzie czeka!! Będzie świetnie” – napisał Hardy na Twitterze.

Parks przyjął bardziej dosadne podejście. „Och, Aaron, przyprowadź tu tego dupka” — zaczął Parks. „Wiesz, co się z nami dzieje. Z góry dziękuję, bracie. Doceniamy to.

Conklin łapiący podania od Rodgersa dał mu do zrozumienia, jak bardzo może pomóc ataku Jets. „Przywiezienie Super Bowl do Nowego Jorku jest legendarne. Zabierasz wszystkich w tej ofensywie na wyższy poziom. Zróbmy to. Z ciemności do Nowego Jorku. Do zobaczenia wkrótce” – powiedział.

Brat Roberta Saleha, David, również zamieścił tweet, w którym poinformował Rodgersa o jego radości z grania dla fanów Jets: „[Rodgers]….. Nie ma nic słodszego niż słuchanie, jak fani skandują Jets Jets! Odrzutowce! Odrzutowce!”.

READ  Remake The Last of Us Part I pojawi się na PS5 i PC 2 września.

Chaz Gardner dotrzymuje obietnicy spalenia sera, aby sprowadzić Rodgersa do Nowego Jorku. Aby zwabić Rodgersa do Wielkiego Jabłka, zamieścił na Twitterze zdjęcie kuli ognia, którą kupił, ze zdjęciem samego siebie trzymającego główkę sera, zauważając, że faktycznie zamierza spalić słynny hełm.

Gardner drażnił się na swoim kanale YouTube w piątek, że powie fanom Jets o Rodgersie.

CJ Uzoma mówił o pomyśle gry z Rodgersem w NFL Network’s Good Morning Football, mówiąc: „Dla Aarona łapiesz podania przyłożenia z przyszłego Hall of Fame i nie żałujesz tego”.

Jak na ironię, pojawienie się Uzomaha w NFL Network nastąpiło tego samego dnia, w którym Jets zrestrukturyzowali jego kontrakt, aby zwolnić 3,6 miliona dolarów z miejsca w czapce – które można było wykorzystać na Rodgersie.

To jasne, że Jets potrzebują Rodgersa. Rodgers chce Jetsów?

Michał Nani

Michael Nania, jeden z najlepszych analitycznych umysłów New York Jets na świecie, połączył swoją wiedzę statystyczną z filmem z gry, aby dodać odpowiedni kontekst do danych. Nania przeczesuje każdy zakamarek, upewniając się, że wiesz wszystko o każdym, od QB po lucjana. Nania’s Numbers, Nania’s QB Grades i Nania’s All-22 zapewniają fanom większą głębię i wszechstronność niż ktokolwiek inny w Jets. E-mail: michael.nania[at]jetsxfactor.com — Twitter: @Michael_Nania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.