Wsparcie głosowe Niners HC Shanahan, GM Lynch w celu awaryjnej zmiany zasad rozgrywającego

Trener Kyle Shanahan chciałby, aby NFL zareagowało, pozwalając zespołom przygotować się na sytuację awaryjną, taką jak ta, z którą spotkał się jego 49ers w niedzielę, być może pozwalając awaryjnemu trzeciemu rozgrywającemu przebrać się na mecz, ale limit na 2020 rok nie jest brany pod uwagę 46 graczy.

„Zdecydowanie bym to poparł” – powiedział Shanahan w środę. „Byliśmy śmiertelnie przerażeni, kiedy ta zasada się skończyła, cokolwiek to było wiele lat temu. W pewnym sensie zapominasz, ponieważ nie widzisz, że ktoś musi przez to przechodzić, ale potem przypominasz sobie, jak szybko kończy się mecz piłki nożnej, kiedy to zdarza się. Więc myślę, że byłoby to bardzo mądre, aby to mieć.

Teoretycznie zespół nadal ubiera się jak zawodnik początkowy i rezerwowy. Zamiast zostawiać trzecią kurtkę w ulicznym ubraniu, również by się zmieścił, ale nie może grać, chyba że obaj rozgrywający przed nim nie mogą uczestniczyć z powodu kontuzji. Taka zasada z pewnością pomogłaby 49ers w miniony weekend i nie jest to jedyny przypadek w ostatnich latach, kiedy ludzie starali się zobaczyć, kto jest awaryjnym rozgrywającym. To samo można powiedzieć o kickerach, które również skorzystałyby na takiej zmianie zasad dotyczących ich pozycji.

W niedzielę był awaryjnym rozgrywającym Christianem McCaffreyem, który próbował jednego podania w ostatnich dwóch kwartach.

Potencjalna zmiana ma również aspekt rozwojowy, ponieważ może stworzyć miejsce dla drużyn na wprowadzenie dodatkowego rozgrywającego do składu i / lub składu trenerskiego. Przynajmniej tak sprzedał go w środę dyrektor generalny 49ers, John Lynch.

„Myślę, że to będzie dobre dla futbolu” – powiedział Lynch. „Zawsze starasz się rozwijać tych graczy, ale zawsze to rozważasz, mając trzech graczy zamiast wartości ich składu, czyli możliwości goszczenia całej grupy graczy pozycyjnych w różnych lokalizacjach. Myślę, że jeśli liga po prostu trochę dał ci tam szansę, każdy musiałby to zrobić.” Aby to zrobić, będziesz mieć więcej ludzi w obozach, którzy będą się poprawiać, co moim zdaniem będzie dobre dla futbolu.

READ  Decyzje Aarona Judge'a dotyczące wolnych agencji zdominowały zimowe spotkania MLB

Z pewnością byłby dobry dla futbolu w miniony weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.