WWE wysyła Mandy Rose w sprawie niebezpiecznej strony FanTime

dawny WWE NXT Mistrz kobiet Róża Mandy Został zwolniony z organizacji wrestlingu zawodowego. Niespodziewany ruch nastąpił dzień po tym, jak Rose (prawdziwe nazwisko Amanda Rose Saccomano) oddała mistrzostwo telewizji NXT.

według Sean Ross Sapp z Fightful, Wydanie jest spowodowane treścią strony FanTime Mandy Rose, która zawierała niepokojące zdjęcia i filmy z Rose. „Urzędnicy WWE czuli, że zostali postawieni w trudnej sytuacji na podstawie treści, które publikowała na swojej stronie FanTime” – wyjaśnił Sapp. „Czuli, że to jest niezgodne z jej umową z WWE.”

Biorąc pod uwagę chęć WWE do stonowania swojego programu w ciągu ostatnich półtorej dekady, posunięcie to ma sens. Chociaż firma współpracowała kiedyś z Playboyem i Girls Gone Wild, wraz z trybem fabularnym, od 2008 roku jest to głównie produkt PG-13.

Rose rozpoczęła karierę w WWE w 2015 roku po wzięciu udziału w reality show Wystarczająco silny. Zadebiutowała w głównym rosterze w 2017 roku i walczyła w obu SmackDown i surowe Więc przerzuciłem się na rozwój NXT marki w 2021 roku. Od tego czasu Rose jest ostoją programu USA Network i była mistrzynią kobiet NXT przez 413 dni, co zakończyło się zeszłej nocy z rąk Roksana Perez. Rose miała również pasemka z Sonia Deville i Otis podczas jej kariery.

READ  Dzisiejsze Wordle: Oto odpowiedź, wskazówki na 14 października

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.