Wycieki gier mobilnych Logitech w chmurze z aplikacjami na Androida i interfejsem użytkownika podobnym do Switch

Nowe mobilne gry chmurowe Logitecha wyciekły kilka tygodni po tym, jak firma je drażniła Praca na nowej maszynie. Logitech G i Tencent Games potwierdziły swoje plany dotyczące dedykowanego urządzenia mobilnego na początku tego miesiąca, a teraz Evan Blass napisał na Twitterze Obrazy urządzeń mobilnych ujawniające dostęp do sklepu Google Play wraz z obsługą Xbox Cloud Gaming i usługą GeForce Now firmy Nvidia.

Logitech G Gaming Handheld wygląda mniej więcej w tym samym rozmiarze co przełącznik Nintendo i ma interfejs użytkownika podobny do przełącznika, w którym można przewijać aplikacje i gry. Jeden z wyciekających obrazów pokazuje aplikacje Chrome i YouTube, a także ikony Xbox, Nvidia i Steam. Podczas gdy Blass tweetował zdjęcia urządzenia mobilnego, Logitech szybko się tym zajął Złóż skargę DMCA usunąć go z Twittera (potwierdzając w ten sposób autentyczność urządzenia).

Tył palmtopa Logitech G Gaming Handheld.
Zdjęcie: Evan Blass (Świergot)

Dostęp do Google Play oznacza, że ​​to urządzenie mobilne powinno być w stanie grać lokalnie w najnowsze gry mobilne, a także skupić się na grach w chmurze. Logitech nigdy nie wspomniał o obsłudze Androida na początku tego miesiąca, zamiast tego skoncentrował się na obsłudze wielu usług gier w chmurze.

Białe urządzenie mobilne zawiera dwa analogowe drążki, przyciski D-Pad oraz przyciski Y, B, A i X. Z przodu znajdują się również cztery przyciski: Logitech, Home, Menu i przycisk menu kontekstowego. Są też dwa amortyzatory i dwa przyciski startowe, jak większość nowoczesnych konsol.

Z przeciekających obrazów nie wynika od razu rozmiar ekranu w Logitech G Gaming Handheld, ale jeden z obrazów ujawnia obecność przełącznika wyciszania i gniazda rozszerzeń karty microSD.

Urządzenie mobilne ma wszystkie potrzebne przyciski.
Zdjęcie: Evan Blass (Świergot)

Gry przenośne firmy Logitech mogą być jednymi z pierwszych, które wykorzystają nową platformę G3x firmy Qualcomm. ogłoszony w zeszłym rokuZaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych podobnych do Steam Deck lub Switch, nowy układ G3x ma procesor graficzny Adreno zdolny do uruchamiania najnowszych gier mobilnych. Do tej pory widzieliśmy tylko zestaw deweloperski Razera z G3x, z 6,65-calowym wyświetlaczem OLED, który może pracować z częstotliwością 120 Hz.

Tak czy inaczej, Logitech obiecuje uruchomić go jeszcze w tym roku. Wyciek G Gaming Handheld firmy Logitech pojawia się kilka miesięcy po tym, jak Valve uruchomiło Steam Deck, który przekształcił gry na PC w podróży. Steam Deck obsługuje usługi gier w chmurze, takie jak Stadia i Xbox Cloud Gamingale zdecydowanie jest miejsce na alternatywę dla Androida, która może również grać w gry w chmurze i nie jest zależna od Twojego telefonu.

READ  Zmarł Robert Kraków, współzałożyciel firmy Razer i pionier myszy do gier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.