Wydarzenie Apple Far Out na żywo – przygotuj się na (możliwe) premierę iPhone’a 14 i zegarka 8

odświeżać

(Źródło zdjęcia: TechRadar/Apple)

Pamiętacie, jak Apple dwa lata temu usunął klocek ładujący z etui z nowym iPhonem?

Cóż, w Brazylii został ukarany grzywną w wysokości ponad 2 milionów dolarów za niesprzedawanie iPhone’ów z elektryczną cegłą, według Reuters (Otwiera się w nowej karcie).

Orzeczenie stwierdza, że ​​Apple nie może już sprzedawać żadnego telefonu, który nie ładuje się za pomocą cegiełki ładującej, co zaczęło się od iPhone’a 12.

Teraz obrona Apple polega na tym, że większość ludzi ma już w domu cegłę do ładowania, że ​​są tam miliony, a robienie większej ilości zaszkodzi środowisku.

W Apple we wszystkim, co robimy, bierzemy pod uwagę nasz wpływ na ludzi i planetę. Przetwornice mocy stanowią nasze największe wykorzystanie cynku i plastiku, a wyjęcie ich z pudełka pomogło zmniejszyć emisję dwutlenku węgla o ponad 2 miliony ton – odpowiednik zabrania 500 000 samochodów z dróg rocznie”. Apple podobno powiedział TechTudo (tłumacz).

„Istnieją miliardy zasilaczy USB-A używanych na całym świecie, których nasi klienci mogą używać do ładowania i podłączania swoich urządzeń. Wygraliśmy już kilka orzeczeń sądowych w Brazylii w tej sprawie i jesteśmy przekonani, że nasi klienci są tego świadomi. różne opcje ładowania i podłączania urządzeń”. Będziemy kontynuować współpracę z firmą Senacon, aby rozwiązać ich problemy i planować odwołać się od tej decyzji”.

Czy zgadzasz się z posunięciem Apple, aby wyjąć ładowarki z pudełka? Czy konsumenci powinni decydować o zakupie telefonu bez dodatkowych kosztów, skoro telefony bez nich nadal kosztują tyle samo?

Najważniejsze: czy opóźni zakup nowego iPhone’a? Pamiętaj, żeby mnie tweetować Umieść tweeta Z wszelką korespondencją.

Wydarzenie Apple wrzesień 2021

Tam, gdzie telefony wcześniej miały te same chipy w dniu premiery, najwyraźniej w tym roku będzie inaczej. (Źródło zdjęcia: Apple)

Podczas gdy coś robimy, porozmawiajmy o wycieku, który pojawił się w ciągu ostatnich kilku godzin – ale najpierw potrzebujesz trochę tła:

READ  MacBook Air 2022: praktyczne filmy i wrażenia

Jedną z głównych różnic, jeśli chodzi o iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro, jest wewnętrzny silnik – krążą pogłoski, że Apple po raz pierwszy nie umieści nowego chipa opracowanego we wszystkich nowych telefonach.

Zgadza się, iPhone 14 i iPhone 14 Plus nie otrzymają nowego chipsetu A16, ale zamiast tego dostaną zeszłoroczny A15.

Czy to ma znaczenie realnie? Prawdopodobnie nie, ale ludzie lubią mieć poczucie, że otrzymują najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o kupowanie najnowszego iPhone’a.

Cóż, plotki z Dziennik Wall Street (Otwiera się w nowej karcie) Sugeruje to, że iPhone 14 dostanie „ulepszony” chip A15… co, jak sądzę, pozwoli Apple nazwać go A16, a mocniejszy chipset A16 w iPhone’ie 14 Pro dostanie coś o innej nazwie… Może A16 Pro lub Ultra lub X.

Tak czy inaczej, wydaje się jasne, że Apple wypuści iPhone’a 14 z silnikiem o niższej mocy, ale taki, który uzyskał lepszą moc graficzną w stosunku do zeszłorocznego modelu.

Złoty wyświetlacz CAD dla Apple Watch Pro, pod niewielkim kątem

(Źródło zdjęcia: 91 telefonów komórkowych)

Czy przejdziemy do Apple Watch Pro, urządzenia, które najbardziej chciałbym zobaczyć osobiście? Mają być dostępne w rozmiarach 47 mm lub 49 mm (co sprawiłoby, że byłyby nieco duże na nadgarstku, ale pozwoliłyby na ekran o przekątnej 1,99 cala) Możesz zobaczyć oferty z 91 telefonów komórkowych (Otwiera się w nowej karcie) (I jest więcej przez link, że ma również dodatkowy guzek z boku.

I Dla orlego oka, które kliknąłeś, po drugiej stronie znajduje się również inny przycisk. Nie wychodźmy przed siebie, bo te zdjęcia są oparte na „branżowych źródłach”, więc nie mogą być niczym więcej niż szeptami.

Ale większe urządzenie z łatwymi do naciśnięcia przyciskami odpowiada zegarom, które ciągle testuję – nie możesz dać przełączników spłukiwania, gdy próbujesz zatrzymać zegar w sekundzie, w której myślisz, że masz 5K PB.

READ  Nowa aplikacja Microsoft Windows „One Outlook” zaczęła wyciekać

Dwa modele iPhone’a 14 Pro pokazujące, jak nowy kształt pigułki współpracuje z oprogramowaniem

(Źródło zdjęcia: MacRumors/Anonimowy)

Zacznijmy od jednego z moich ulubionych przecieków: iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max oraz tego, że nie przyjdą one z notchem, tylko dwa Kawałki, jeden w kształcie małej fasolki, a drugi w kształcie dziurki na aparat.

Byłem trochę zbulwersowany tą niespójnością, kiedy po raz pierwszy ją zobaczyłem, ale ostatnie „wewnętrzne informacje dla programistów” z forów MacRumors skierowały nas do powyższego obrazu od Anonymous AS, który twierdzi, że oprogramowanie połączy dwa gniazda razem, a wykorzystane miejsce będzie mogło wyświetlać światła Powiadomienia, aby na przykład poinformować, kiedy użyć mikrofonu.

Dwa modele iPhone’a 14 Pro z oryginalnym procentem baterii

(Źródło zdjęcia: MacRumors/Anonymous AS)

Ten sam przeciek sugerował również, że ta mniejsza awaria spowoduje procentowy zwrot „oryginalnej” baterii… Możemy tylko pomarzyć, prawda? Zamiast zgadywać, ile pozostało na podstawie małego obrazu.

Warto zauważyć, że są one renderowane na podstawie opisu, ale są jednymi z najlepszych, jakie widzieliśmy.

iPhone w ręku

Podniosłem to z mojej dobrej ręki podczas premiery iPhone’a 7, prawie 1000 lat temu (Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Cóż, możemy zacząć wcześnie z tym blogiem na żywo, ale wydaje się, że będzie to jedno z największych wydań Apple – zarówno pod względem szumu, jak i ilości rzeczy, które zobaczymy.

Będę z wami przez cały czas – notowaliśmy najważniejsze plotki pojawiające się w tym tygodniu, więc jeśli dodacie tę stronę do zakładek, otrzymacie wszelkiego rodzaju wgląd, analizy i najnowsze przecieki w miarę zbliżania się akcji.

Zaczniemy od pewnych podstawowych informacji o każdym z nowych produktów, których się spodziewamy, i będziemy opierać się na najnowszych przeciekach, gdy się pojawią (i wiemy, że tak się stanie… chociaż wątpimy, aby Apple omyłkowo tweetował telefon, tak jak to zrobił iPhone 7) i oczywiście… Powiadamia Cię, gdy Tim Cook się obudzi.

READ  Rockstar wyłącza komentarze w mediach społecznościowych, gdy wyciek GTA VI się rozprzestrzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.