Wyniki AEW All Out: tytuł elitarnych trios trios

AEW zorganizowało wprowadzenie do swoich potrójnych tytułów, aby Kenny Omega powrócił i zaprojektowało je na turniej, którego punktem kulminacyjnym będą pierwsi mistrzowie z opowieścią o przyjaźni między Hangman Page i The Elite. Dobrze, że obaj byli dużą częścią finałowego meczu w Wszyscy są na zewnątrz Niedziela, 4 września w Chicagoland.

Omega wyglądała zdrowiej niż kiedykolwiek, odkąd po raz pierwszy wróciła na dwór prawie dziewięć miesięcy temu kilka tygodni temu. Paige łączył siły z Mrocznym Zakonem, przyjaciółmi, którzy stali przy nim, gdy był w jego dołkach w zeszłym roku, a nie z The Young Bucks, który w najlepszym razie siedział, ścigając Kenny’ego i tytuł AEW World.

Ale kiedy Matt Jackson z The Bucks został znokautowany na początku meczu, Page powstrzymał swoich partnerów, Johna Silvera i Alexa Reynoldsa, przed wykorzystaniem. Nie mieli jednak czasu, aby uporządkować swoje odczucia. Mecz trwał dalej i nie tracił czasu na ponowne odwiedzenie rywalizacji Executioner/Omega.

Silver i Reynolds mieli swoje chwile, by zabłysnąć – zwłaszcza w czasach, gdy Johnny Hongji zbliżał się do Omegi, ale w dużej mierze wspierali graczy w tym dramacie. Mecz został zbudowany na kolejne starcie Wisielec i Kenny, ponieważ tym razem Jacksonowie zdecydowanie stanęli po stronie swojego partnera.

Srebrne wykończenie przyszło wyposażając Omegę, by zabrać Buckshot Lariata, ale Kenny wymknął się i wziął Big jako swojego kumpla! Po tym nastąpiła nachalna okładka, a The Elite są pierwszymi mistrzami AEW Trios.

W międzyczasie prawdopodobnie w długiej rozmowie pojawi się strona Mrocznego Zakonu i Wisielec.

Uzyskaj kompletne Wszyscy są na zewnątrz Wyniki i relacja z całego show tutaj.

READ  Podsumowanie plotek: Stadion Carrion Cross, spotkania Triple H, Lacey Evans i nie tylko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.