Wyniki AEW Forbidden Door: Orange Cassidy robi to ponownie

Szanse były ponownie przeciwko Orange Cassidy o godz zakazane drzwi 25 czerwca w Toronto. Stawiał na szali międzynarodowy tytuł AEW w 4Way, walcząc nie tylko z legendą Nowej Japonii i mistrzem Ring of Honor Pure, Katsuyori Shibatą, oraz mistrzem telewizji Nowej Japonii, Zackiem Saberem, Jr., ale także z innym członkiem AEW, Danielem Garcią.Jak można się spodziewać po tego typu meczach, była to szybka sprawa, która dała każdemu szansę zabłysnąć – a my mamy mnóstwo kreatywnych lokalizacji dla wielu graczy.

To także ugruntowało historię niesamowitego panowania Cassidy’ego. Mistrz miał szansę zmierzyć się łeb w łeb z każdym ze swoich przeciwników, wymieniać ciosy z Shibatą, spędzać czas z ZSJ i uprawiać zabawne sporty z Garcią. OC sprzedał również kontuzje, które miał przez cały okres „przyjmowania wszystkich chętnych”.

Musiał być sprytny, aby wygrać swoją 25 obronę. Shibata połączył się z PK na Garcii, podczas gdy Sabre skuł kajdankami członka Jericho Appreciation Association. Cassidy wybiegł przez Zapaśnika na zewnątrz, podnosząc zawleczkę.

Konsekwencje wywołały przyszłe rozłamy między trzema mistrzami w tych meczach.

Dokończ zakazane drzwi Wyniki i relacja z całego show Tutaj.

Czytaj więcej

READ  David Archuleta mówi, że fani wyszli na imprezę bożonarodzeniową po tym, jak wypowiedział się na temat swojej seksualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.