Wyniki łączenia NFL 2023: 10 wyróżniających się zawodników Edge Rushers

2023 Kombajn NFL W czwartek rozpoczął treningi na boisku, zaczynając od defensywnych liniowych i grup obrońców. Zgodnie z konwencją, jedna grupa zaczęła biegać w biegu na 40 jardów, a następnie przeszła na ćwiczenia w postawie, podczas gdy inna grupa ukończyła ćwiczenia zwinności i mierzone skoki.Przyjrzyjmy się bliżej zawodnikom, którzy wyróżniali się, gdy powoli pojawiają się wymierne liczby z ćwiczeń umiejętności.

Zanim: 7 ataków w obronie

Uwaga: niektórzy obrońcy krawędzi przewidywani do roli SAM (np. James Houston) zostaną zgrupowani z obrońcami w zespole i uwzględnieni w tym artykule.

Atedomiwa Atebawore, Northwestern, 6 stóp i 2, 282

Czas doskoku na 40 jardów / podział na 10 jardów: 4,49 / 1,64
Skok w pionie: 37,5, skok w dal: 10 stóp-5

Sub-4,5 40-jardowy bieg przy 282 funtach jest imponujący.

Jego skoki są równie rzadkie.

Adibao dobrze zakończył sezon, grając przeciwko stan OhioWtedy pojawił się ten duży Seniorska miskaTeraz, po pokazie w kombajnie, jego stawka jest znacznie wyższa.

Nie jest tradycyjnym biegaczem podań, ale ma szybkie stopy podczas poruszania się na boki, wykazuje świetną równowagę w przejściach i żuje przestrzeń podczas ataków w pionie i szybko wchodzi na boisko. Wykonuje swoją szarżę podania bez utraty szybkości, a kiedy jego ruchy łączą się, przychodzą z mocą. Pokazał również umiejętność opuszczania i utrzymywania kontroli podczas ćwiczeń linebackera, pokazując harcerzom swój zasięg na boisku.

W przypadku Detroit Atebao będzie uważany za zawodnika tight end, który ma zasięg, by wejść w technikę 3 i ma podstępną zdolność wpadania w strefę pokrycia.

Yaya Diaby, Louisville, 6 stóp i 3 1/2, 263

40/10: 4,51/1,56
Skok w pionie: 37, skok w dal: 10 stóp-0

Diaby wszedł w ten dzień ze stosunkowo niskimi oczekiwaniami, ale zakończył dzień jako gracz, który najbardziej poprawił swoją rolę. Nie tylko biegał szybciej w 40-tce, ale także pokazał szybkie stopy podczas poruszania się w bok i umiejętność wykonywania ćwiczeń z dużą prędkością, gdy był pod kontrolą. Jako rzucający podaniami ma moc w swoich ciosach, wymachuje z opanowaniem i wykorzystuje doskonałe rozmieszczenie rąk. Bardzo dobry dzień.

Nolan Smith, Georgia, 6 stóp i 2 1/4, 238

40/10: 4,39/1,52
Skok w pionie: 41,5, skok w dal: 10 stóp-8

Wynik poniżej 4,4 jak na łowcy krawędzi robi wrażenie niezależnie od jego wzrostu, ale kiedy dodamy do tego czynnik, jego dzień staje się jeszcze bardziej imponujący. Niestety przechodzi rehabilitację po kontuzji klatki piersiowej i nie brał udziału w ćwiczeniach na boisku.

Lucas Van Ness, Iowa, 6 stóp i 5 stóp, 272

40/10: 4,58/1,64
Skok w pionie: 31, skok w dal: 9 stóp-10

W kombajnie Van Ness wyglądał jak zawodnik pierwszej rundy. W każdym ćwiczeniu wykazywał prawie zero strat ruchu, trzymał się krawędzi w szybkich ćwiczeniach, poruszał się razem, przez cały czas miał wielką moc i nigdy nie wyglądał nie na miejscu, gdy wpadał w zasięg. Solidny dzień.

Byron Young, Tennessee, 6 stóp i 2 1/2, 250

40/10: 4,43/1,62
Skok w pionie: 38,0, skok w dal: 11 stóp-0

Przyspieszenie, które pokazał w wieku 40 lat, przełożyło się na boisko w ćwiczeniach. Jego zdolność do ustawiania bioder i poruszania nogami pokazuje, jak zrównoważony porusza się w pionie iw poziomie. Jego jedyną wadą było to, że został poproszony o połączenie kilku szybkich ruchów, ale ogólnie był to imponujący trening.

Szybkie myśli

Thomas Dochód, Centralny Michigan (6 stóp 2, 262) ma bardzo szybkie stopy na boki, ale stracił trochę równowagi, próbując przyspieszyć ćwiczenia pośpiechu przy podaniu. String Bass odzyskuje równowagę, gdy słyszy, jak Rush porusza się razem.

Will McDonald, Stan Iowa (6-foot-3 1/2, 239) ma wystarczająco długie kończyny, aby zobaczyć, jak jego ramię wygina róg, będąc wciąż po drugiej stronie torby. Nie biegał, co może wyjaśniać jego powolny start, ale w miarę upływu czasu poprawiał się.

Caleb Murphy, stan Ferris (6-foot-3, 254) wykazał się dużą umiejętnością wykonywania ćwiczeń z podniesioną głową i zrównoważoną pracą nóg. Ma tak wiele cech, że zespoły będą skłonne wziąć ulotkę wcześnie w dniu 3.

Tuli Tuipulotu, USC (6 stóp i 3, 266) sprawdza się znacznie mniejszy niż jego rozmiar w college’u (poniżej 25 funtów), ale wykazuje dobrą równowagę, pracę nóg i siłę w rękach.

Izajasz Foskey, Notre-Dame (6 stóp i 5, 264) wyglądał na twardego przez większość dnia, ale kiedy nadszedł czas na wspólny ruch, był spokojny, gładki, pod kontrolą i miał niewiele zmarnowanych ruchów. Mówi o tym, jak zostanie wykorzystany w następnej fazie.

Czytaj więcej

READ  Nick Kyrgios zdenerwował czwartego rozstawionego Stefanosa Tsitsipasa na Wimbledonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.