Wyniki NXT Deadline: Roxanne Perez wygrywa Iron Survivor Challenge kobiet

NXT ma to Limit Wydarzenie Premium Live rozpoczęło się wspaniale pierwszym z dwóch zupełnie nowych meczów Iron Survivor Challenge. Zoe Stark i Roxanne Perez przeszły do ​​historii jako pierwsze zapaśniczki, które rywalizowały dziś wieczorem (sobota, 10 grudnia 2022 r.) w Orlando na Florydzie.

Idea meczu jest bardzo prosta – bierze w nim udział pięciu zapaśników, którzy mają 25 minut na zdobycie jak największej ilości punktów. Zdobywasz punkt, zdobywając upadek, czy to przez przypięcie, poddanie czy DQ. Startuje dwóch zapaśników, a trzech innych zapaśników wchodzi w ciągu pięciu minut. Jeśli przegrasz upadek, masz 90 sekund w polu karnym.

Po pierwsze: kolejność zgłoszeń:

  1. Zoe Stark
  2. Roksana Perez
  3. Kiana James
  4. Kora Jade
  5. Andy’ego Hartwella

Stark strzelił pierwszego gola, przypinając Pereza przed upływem 10 minut. Jade zaangażowała się w przyszpilanie Jamesa w mniej niż 13 minut. Oznaczało to, że były tylko dwa upadki, zanim wszyscy weszli do meczu.

Potrzebując tylko minuty na upadek, Hartwell szybko przyszpiliła Pereza.

Pérez była następna, która zdobyła gola, jej pierwsza w meczu, po nieco ponad 18 minutach, przypinając Starka. Potem udało jej się strzelić kolejnego gola swojej dawnej rywalce, Jade, z pinfallem w 23. minucie. Zostały tylko dwie minuty, aby wszyscy mogli dogonić.

Jade wyszła z pudełka w samą porę, by spróbować pobiec do ringu i nadrobić różnicę, ale nie mogła tego zrobić.

James ze swojej strony był jedyną zapaśniczką, która nigdy nie upadła.

Perez – 2
Stark – 1
Jade – 1
Hartwell – 1
Jakub – 0

Roxanne Perez ma kolejną szansę na Mandy Rose i mistrzostwo kobiet NXT.

Zdobądź pełne NXT Limit Wyniki i relacja z każdego meczu na prawej karcie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.