Xbox odnowił bibliotekę gier i aplikacji z nowym interfejsem

Co musisz wiedzieć

  • Konsole Xbox One i Xbox Series X udostępniają | S znajduje się w interfejsie, z dużym przyciskiem na desce rozdzielczej poświęconym Twojej kolekcji gier cyfrowych.
  • Program Xbox Insider umożliwia użytkownikom konsoli Xbox testowanie nadchodzących wersji pulpitu nawigacyjnego i innych aplikacji.
  • Najnowsza kompilacja programu Xbox Insider zawiera pewne ulepszenia biblioteki gier i aplikacji, dodając interfejs z kartami, który oddziela zawartość według źródła.

Xbox Dashboard otrzymał ostatnio kilka interesujących aktualizacji, być może jedną z najbardziej godnych uwagi było włączenie Discord w ramach programu Xbox Insider. Ta najnowsza kompilacja Xbox Insider Alpha Ring zawiera zauważalne zmiany w sekcji Gry i aplikacje, w której zwykle można przeglądać całą zainstalowaną zawartość i gry dostępne do pobrania.

Nowy interfejs zmienia sekcję „Pełna biblioteka” na desce rozdzielczej, która była nieco zaśmiecona w poprzednim wcieleniu. Teraz oferuje szybki interfejs z zakładkami z poziomymi etykietami dla różnych grup treści, oddzielając „posiadane gry”, które kupiłeś bezpośrednio od bibliotek, takich jak Xbox Game Pass lub EA Play.

(Źródło zdjęcia: Windows Central)

Każda z zakładek została zaprojektowana z myślą o konkretnych cechach tego zestawu treści. Na przykład pełna lista „Własne gry” nie musi pokazywać filtrów Ostatnie dodatki lub Zostaw wkrótce, co jest dokładnie tym, co oferuje karta Xbox Game Pass. Nadal otrzymujesz zwykłe filtry, jak poprzednio, z możliwością zmiany rozmiarów kafelków, aby zmieścić więcej treści na jednym ekranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.