„Yellowstone” wypuszcza oszałamiający film przed sezonem 5 – OutKick

Yellowstone nadal zapewnia świetną zawartość dla fanów przed sezonem 5.

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od rozpoczęcia nowego sezonu w Paramount Network, a oczekiwanie i szum są poza listą przebojów.

Fani Yellowstone są podekscytowani rozpoczęciem piątego sezonu. Nowy sezon rozpoczyna się 13 listopada w sieci Paramount. Co wydarzy się w nowym sezonie? Fani debatują od miesięcy. (kredyt: Paramount Network)

Po ponad 10 miesiącach od epickiego finału sezonu 4, 13 listopada fani w końcu znów będą jeździć z Duttonami.

Aby nadal wzbudzać podekscytowanie fanów, w programie pojawił się film przygotowujący ludzi na to, co nadchodzi, co jest idealnym sposobem na przygotowanie się do premiery piątego sezonu.

Piąty sezon Yellowstone nie nadejdzie wystarczająco szybko.

Jeśli nie jesteś podekscytowany rozpoczęciem sezonu 5, prawdopodobnie nie jesteś prawdziwym fanem. Po prostu.

Finał czwartego sezonu pozostawił fanów z niefortunnym „Us Finish Line” po jego krótkim biegu, a fani spędzili miesiące zastanawiając się, co to do cholery może oznaczać.

Kilka odpowiedzi otrzymamy od 13 listopada.

Jedyne, co wiemy na pewno, to to, że John Dutton otworzy sezon 5 jako gubernator Montany. Wiesz, kto tak długo oczekiwał skoku w czasie?

mam, a to jest dowód na to, że choć o innych rzeczach może nie wiem zbyt wiele, to wiem o czym mówię, jeśli chodzi o Kevin Costner On uderza.

Kiedy zaczyna się piąty sezon „Yellowstone”? Fani są podekscytowani nowymi odcinkami serialu. Sezon czwarty zakończył się złowieszczo. (kredyt: Paramount Network)

Przede wszystkim ludzie są podekscytowani tym, co Taylor Sheridan przyniesie nam w nowym sezonie na Ranczu Yellowstone. Na szczęście dla was wszystkich będziemy Was informować na OutKick o wszystkim, co mamy. Idź w komentarzach ze swoimi przewidywaniami na sezon 5.

READ  Keanu Reeves opuszcza Martina Scorsese, „Diabeł w Białym Mieście” Leonarda DiCaprio w Hulu - The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.