YouTube Music to pierwsza aplikacja, która zapewnia obsługę adaptera audio Chromecast w systemie Android 13

Kilka lat temu firma Google wprowadziła skrót Audio Output Converter dla aplikacji odtwarzacza multimediów na Androida. Jednak ta funkcja nie zawierała na swojej liście urządzeń Chromecast i Google Cast, a ludzie tego żądali Google Wsparcie dla tych urządzeń. z Androida 13Google w końcu dodał obsługę urządzeń Google Cast w przełączniku wyjścia audio, a YouTube Music jest pierwszą aplikacją, która to obsługuje.

Google Android 13 wydany QPR1 (Quarterly Platform Release 1), zapewniając obsługę urządzeń zgodnych z Google Cast w przełączniku wyjścia audio. Smartfony Pixel z systemem Android 13 QPR1 mogą teraz korzystać z tej funkcji i jest ona dostępna po raz pierwszy w Google Play muzyka z Youtube (Przez 9To5Google). Twórcy wszystkich aplikacji do odtwarzania i przesyłania strumieniowego multimediów muszą zaimplementować tę funkcję, aby obsługiwać nową przejściówkę wyjścia audio z kompatybilnością z Cast.

Na razie nie będziesz widzieć urządzeń do przesyłania strumieniowego w przełączniku wyjścia audio w smartfonie lub tablecie Galaxy. To dlatego, że SAMSUNG Nie zaimplementował jeszcze tej funkcji i musi wprowadzić te zmiany wraz z przyszłą aktualizacją One UI 5.0 lub aktualizując swój moduł wyjściowy multimediów w tle. Być może Samsung wprowadzi tę funkcję do swoich urządzeń wraz z aktualizacją One UI 5.1, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Możliwość przesyłania dźwięku do urządzeń Bluetooth i Google Cast to przydatna funkcja, która nie wymaga odblokowywania telefonu ani otwierania aplikacji do odtwarzania multimediów, aby przełączyć dźwięk na inne urządzenie.

Jeśli chcesz kupić prezenty techniczne w tym sezonie świątecznym, Sprawdź nasz przewodnik po prezentach świątecznych na 2022 rok Aby uzyskać kilka świetnych rekomendacji produktów.

READ  Wysokiej klasy płyty główne AMD X670E firm ASUS, MSI, Gigabyte, ASRock i Biostar w szczegółach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.