zimowy zegarek burzowy w południowo-wschodnim Wisconsin; Możliwe burze śnieżne

a Obejrzyj Zimowa burza Został opublikowany dla całego południowo-wschodniego kraju Wisconsin Od 6 rano w czwartek 22 grudnia do 6 rano w sobotę 24 grudnia. W całym regionie prawdopodobnie nadal będą pojawiać się zamiecie śnieżne.

Obserwuj prognozy ekspertów pogodowych FOX6 za częste aktualizacje.

Oglądaj Winter Storm od 6 rano w czwartek do 6 rano w sobotę

Szczegóły Outlooka

ramy czasowe: Lekki śnieg prószył od środy wieczorem do czwartku rano. Śnieg pada naprawdę w czwartkowe popołudnia i wieczory. Intensywne opady spodziewane są od czwartkowej nocy do piątkowego poranka. Wiatr przybierze na sile w czwartek po południu i stanie się naprawdę silny po godzinie 18:00 w czwartek z północno-zachodnimi podmuchami do 30-60 mil na godzinę. W nocy z czwartku na piątek możliwe burze śnieżne. W piątek nie wygląda na śnieg, ale w piątek i sobotę nadal pada śnieg i zaspy.

Kwoty: Śnieg spadł, ale to wszystko Nie zmienia to potencjału Blizzarda. W większości południowo-wschodniego Wisconsin może spaść od 4 do 8 cali śniegu. Ciężki piątkowy śnieg przesunął się na wschód. Obniża to jednak sumy, a zmiana toru burzy może doprowadzić do dalszych opadów śniegu w południowo-wschodnim Wisconsin w piątek. Od tego posta w piątek około 50 mil na wschód od jeziora pada śnieg. Sumy śniegu mogą wzrosnąć, jeśli depresja przesunie się na zachód. Bądź na bieżąco z aktualizacjami.

Prognozowane opady śniegu wynoszą obecnie 4-8 cali. Zamieć śnieżna jest nadal prognozowana w czwartek wieczorem/piątek rano

Efekty: Od nocy z czwartku do piątku podróżowanie będzie utrudnione. Silny wiatr będzie się utrzymywał także dzisiaj, w sobotę, z opadami śniegu. Przejmująco zimne powietrze wlewa się w piątek z dreszczami do -25 w piątek wieczorem, sobotę i niedzielę rano.

READ  Raport mówi, że lodowce w Parku Narodowym Yellowstone i Yosemite są na dobrej drodze do zniknięcia w ciągu najbliższych 30 lat

rodzaj śniegu: Ten śnieg może zacząć się jako bardziej mokry w czwartek, ale szybko rzednie późną nocą z czwartku na piątek.

Prognoza na czwartek 17:00. Wiatr przybiera na sile z umiarkowanymi opadami śniegu.

Prognoza na piątek 9 rano. Pada śnieg z bardzo silnym wiatrem.

Prognoza pt. 14:00. Najcięższe opady śniegu występują tylko na wschodzie. Lekki śnieg i silny wiatr w południowo-wschodnim Wisconsin.

Zamieć jest definiowana jako obfity śnieg z podmuchami wiatru o prędkości 35 mil na godzinę lub większej i widocznością zmniejszoną do 0,25 mili. lub mniej przez trzy lub więcej godzin. Ostatnie ostrzeżenie przed zamiecią dotyczyło SE WI (Walworth, Racine & Kenosha Co.) w 2018 r. Ostatnie ostrzeżenie przed zamiecią dla hrabstwa Milwaukee miało miejsce w 2011 r.

Wiatry faktycznie wzmogą się z czwartku na piątek, tworząc zamieć śnieżną. Spodziewaj się znacznych opóźnień w podróżach lotniczych i samochodowych w czwartkowe i piątkowe wieczory. Jeśli planujesz podróżować samolotem, bądź na bieżąco z linią lotniczą. Międzystanowe przerwy w dostawie prądu i wyłączenia są możliwe w niektórych częściach górnego środkowego zachodu w czwartek i piątek wieczorem.

Bądź świadomy pogody

Tymczasem FOX6Now.com oferuje Różnorodność bardzo przydatnych widżetów pogodowych Aby pomóc Ci przetrwać burzliwy sezon. Zawierają:

Aplikacja FOX6 Storm Center

Aplikacja FOX6 News

Aplikacja Fox Weather

Mapy i radar

Mamy grupę Mapy i radary na stronie pogodowej FOX6 Regularnie aktualizowane – aby zapewnić najdokładniejszą ocenę pogody. Od widoku hrabstwo po hrabstwie, po radar regionalny na Środkowym Zachodzie i widok krajowy — wszystko tam jest.

Zamknięcie szkół i firm

Kiedy pogoda staje się nieco podejrzana, szkoły i firmy mogą zostać zamknięte. Monitoruj najnowszą listę zamknięć, odwołań i opóźnień Zgłoszono w południowo-wschodnim Wisconsin.

READ  Chiny twierdzą, że Xi Jinping zadał cios krajowemu Covidowi, próbując złagodzić obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek | Korona wirus

FOX6 Pogoda w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.