Złote Globy wciąż tam są, pomimo rządu; Bez celebrytów, bez gości, Flux Livestream — oś czasu

Zaktualizowano o więcej szczegółów programu: ten HFPA Potwierdził kilka szczegółów na ten temat Złote globusy Niedzielne nagrody. Panel powiedział, że podczas pokazu nie będzie czerwonego dywanu ani żadnych referencji medialnych, a goście w Beverly Hilton powinni nosić maski i przebywać w przestrzeni społeczności.

Oblężona organizacja powiedziała również, że Kyle Bowser, starszy wiceprezes Biura Hollywood NAACP, będzie dyskutował. „Przeróbka Sojuszu” Wspólna pięcioletnia inicjatywa z HFPA została ogłoszona w październiku w celu zwiększenia różnorodności, kapitału i treści w globalnym przemyśle rozrywkowym.

Wcześniej o 12:55: W niedzielę mija 79. rocznica Parade-Down i pozbawionych glamour Złotych Globów – ale w tej chwili nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska.

Więcej kontrowersji i miesza się z Brak transmisji NBC w tym roku, produkty HFPA i Dick Clark gonią za zamkniętymi drzwiami imprezy, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w Beverly Hilton Ballroom 9 stycznia. Jak ogłosiło dzisiaj Variety, na tegorocznych Globusach nie ma żadnych znanych osobistości. Ze względu na brak bardzo pożądanych talentów z listy A, na wydarzeniu można znaleźć znaczących dostawców, nominowanych, a nawet zwycięzców.

Biorąc pod uwagę brak hollywoodzkich list A, nie dziwi fakt, że Globes są nadal w dużej mierze ignorowane przez czołowych przedstawicieli PR. Chociaż wiele studiów i streamerów zgodziło się w tym roku uczestniczyć w Globes, pomimo licznych protestów i potępień przed HFPA, w grupie i Globes nadal czuć smród.

W rzeczywistości na Złotych Globach 2022 nie będzie mediów ani gości, z wyjątkiem przedstawicieli organizacji, które HFPA przekazała lub wspierała przez wiele lat, dowiedział się Deadline. Osoby z tych grup odbiorców są obecnie ustawione, aby ogłosić nominowanych i zwycięzców w niedzielę wieczorem. W przeciwnym razie wezmą udział tylko kierownictwo i członkowie HFPA. Wszyscy uczestniczący powinni zostać zaszczepieni i zachęceni oraz otrzymać najnowszy negatywny test PCR Govt.

READ  Ralph Emery, słynny nadawca muzyki ludowej, zmarł w wieku 88 lat

Po roku oszczerstw i serii potknięć słyszymy, że tegoroczne miniglobusy mogą, ale nie muszą, być transmitowane na żywo. Ponadto nadal trwa dyskusja, czy zwycięzcy zostaną ogłoszeni w mediach społecznościowych Złotych Globów. Na kilka dni przed wydarzeniem źródła poinformowały nas, że wszystko było przedmiotem dyskusji na szczycie komisji HFPA.

Wydaje się, że został wmurowany w kamień w pewnym momencie podczas prawie 90-minutowej ceremonii. Neil Phillips, dyrektor ds. różnorodności w HFPA Zajmie się sceną, aby opisać wysiłki firmy, aby bardziej integrować zarówno jej rosnącą liczbę członków, jak i twórców z Hollywood oraz podejście do treści. Pięcioletnia umowa, którą niedawno podpisała HFPA z NAACP, może odegrać rolę w prezentacji Philipsa.

Nowy główny urzędnik ds. różnorodności w HFPA mówi, że reforma brudnej deski nie jest „ozdabianiem okien”; Obiecuje dotrzeć do branży w odpowiednim czasie

Oczywiście wszystko to może się zmienić za chwilę, ponieważ pozwy rządowe biją codzienne rekordy w związku z powstaniem Omigronu. Już teraz nagrody Critics’ Choice Awards – ustawione na niedzielę – zostały zawieszone na ich festiwalach, a inne wydarzenia na żywo, takie jak Sundance, są w trakcie ponownego rozważania swoich preferencji.

Przedstawiciele HFPA nie skomentowali formatu ani celu imprezy, która odbędzie się w ten weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.