Zwiastun drugiego sezonu Strange New Worlds przedstawia pierwsze spojrzenie na Marinera i żywego Buimlera

Firma Paramount + opublikowała dziś oficjalny zwiastun długo oczekiwanego drugiego sezonu cieszącej się uznaniem krytyków oryginalnej serii Star Trek: Dziwne nowe światy.

Oficjalna grafika podstawowa sezonu 2 jest już dostępna. Rozpocznie się drugi sezon czwartek, 15 czerwca Na Paramount + w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Ameryce Łacińskiej, Brazylii, Francji, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Sezon 2 będzie również dostępny do transmisji na Paramount+ w Korei Południowej, a data premiery zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Po premierze nowe odcinki 10-odcinkowego sezonu będą pojawiać się co tydzień w czwartki.

Ponadto zwiastun ujawnił pierwsze spojrzenie na ogłoszony wcześniej odcinek specjalny crossover Star Trek: Pod pokłademTawny Newsome jako Beckett Mariner i Jack Quaid jako Brad Boimler w formie akcji na żywo na pokładzie Firma USS. Odcinek, w którym pojawią się również animacje, wyreżyserował Star Trek: następna generacja I Star Trek: Picard Aktor i reżyser Jonathan Frakes.

Wersje aktorskie Becketta Marinera i Brada Buimlera w mundurach Cerritos Starfleet przed platformą transportową Enterprise

W sezonie 2 Star Trek: Dziwne nowe światyzałoga Firma USSPod dowództwem kapitana Christophera Pike’a stawia czoła coraz bardziej niebezpiecznym niebezpieczeństwom, eksplorując niezbadane terytoria i napotykając nowe życie i cywilizacje. Załoga wyruszy również w osobiste podróże, które będą nadal wystawiać na próbę ich determinację i na nowo definiować ich przeznaczenie. Spotykając nowych i znajomych przyjaciół i wrogów, ich przygody rozwiną się w zaskakujący sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziano Star Trek seria.

W serialu występują Anson Mount jako Christopher Pike, Rebecca Romijn jako Una Chen-Reilly, Ethan Peck jako Spock, Jess Bush jako Kristen Chapel, Christina Chung jako La Ann Noonian Singh, Celia Rose Gooding jako Nyuta Uhura i Melissa Navya jako Erica Ortigas i Babes Olsanmokon jako Joseph Mbenga. W drugim sezonie powraca gościnnie Paul Wesley jako James T. Kirk oraz nowy dodatek Carol Kane w powracającej roli Pelii.

READ  Aamir Khan, Abhishek Bachchan, Preity Zinta i inni na spotkaniu modlitewnym za Pamelę Choprę

Sezon 2 Star Trek: Dziwne nowe światy Wyprodukowany przez CBS Studios, Secret Hideout i Roddenberry Entertainment. Akiva Goldsman i Henry Alonso Myers są współprowadzącymi show. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Akiva Goldsman, Jenny Lumet, Henry Alonso Myers, Aaron Baiers, Heather Kadin, Frank Siracusa, John Weber, Rod Roddenberry i Trevor Roth.


Star Trek: Strange New Worlds Season 1 jest obecnie dostępny do transmisji wyłącznie na Paramount+ w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Ameryce Łacińskiej, Australii, Korei Południowej, Włoszech, Francji, Niemczech, Szwajcarii i Austrii i jest emitowany na kanale Bell Media CTV Sci-Fi i transmisje na Crave w Kanadzie i na SkyShowtime w innych krajach. Skandynawia, Holandia, Hiszpania, Portugalia, Europa Środkowa i Wschodnia. Serial jest dystrybuowany przez Paramount Global Content Distribution.

Śledźcie StarTrek.com po więcej szczegółów! I koniecznie obserwuj @StarTrek FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.