Zwiastun fabularny Overwatch 2 to znak nadziei po złych wieściach

Cassidy przechyla kapelusz i pali cygaro.

zdjęcie: Blizzard Entertainment/Kotaku

Monitorowanie 2 Było trochę źle po tym, jak Blizzard niedawno ogłosił, że tak Wprowadzenie obiecanych w grze trybów PvE. Ale dla tych, którzy zastanawiali się, jakie misje fabularne zaoferowała firma, kiedy ujawniła grę w 2019 roku, mogą nieco odpocząć: Overwatch Historia wciąż istnieje, a podczas pokazu Xbox Summer Game Fest dostaliśmy nowe spojrzenie na nią.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Blizzarda, misje fabularne zostaną udostępnione w ramach Monitorowanie 2Sezon 6, którego pierwsza zawartość zostanie wydana 10 sierpnia. Nowy zwiastun przedstawia nowe sceny między bohaterami w trybie fabularnym, a także nowe tryby i zawartość, które pojawią się w ramach sezonu 6. Jest nowy tryb Flashpoint, który wciąż jest nieco szkicowy, tryb Hero Mastery, który pozwala rozgrywać wyzwania specyficzne dla bohaterów, nowe wydarzenie kooperacyjne, które zapewnia im pchniętą broń botów, oraz strzelnicę, aby doskonalić swój cel.

Na końcu zwiastuna jest coś w rodzaju zapowiedzi tego, co jest pewne Wygląda na to, że będzie to nowy bohater wsparcia, który zostanie uruchomiony w sezonie 6.

Rozrywka Blizzarda

Oprócz wszystkich nowych rzeczy, Blizzard ogłosił również plany wydania pakietu startowego nowych bohaterów 10 sierpnia, który zapewni dostęp do wszystkich nowych bohaterów wprowadzonych wraz z sekwencją.Olej (Sojourn, Ramattra, Lifeweaver, Kiriko, Junker Queen) bez konieczności odblokowywania ich w bitwach. Jeśli jesteś subskrybentem Game Pass Ultimate, pakiet startowy otrzymasz za darmo.

Monitorowanie 2 Zakończenie czwartego sezonu i Rozpoczyna się piąty sezon 13 czerwca. Będzie miał motyw fantasy, w tym legendarną skórkę Tracera Otwieraj partiami przez całą przepustkę bojową, a nie tylko na końcu.

READ  Octopath Traveler II zapowiedziany na PS5, PS4, Switch i PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.