Zwiastun sezonu 6 Black Mirror z udziałem Salmy Hayek i Aarona Paula

(CNN) Po trzyletniej przerwie satyryczna, pełna horroru seria antologii Charliego Brookera „czarne lustro” Oficjalnie wracają do Haunt You na Netflix w czerwcu.

W środę streamer wypuścił swój pierwszy wyzwalacz dreszczy zwiastun Pokazuje szereg historii, które zaczynają się rozwijać, z obsadą, w skład której wchodzą Salma Hayek, Aaron Paul, Annie Murphy, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Rory Culkin i inni.

Ogłoszenie niepokoi, że szósty sezon „jest jak dotąd najbardziej nieprzewidywalny, niesklasyfikowany i nieoczekiwany” z serii.Aaron Paul w 6. sezonie Black Mirror.

Rozmawiając z Tudum z Netflix, Brooker wyjaśnił pojęcie pory roku, Mówi, że chociaż zawsze uważał, że Black Mirror powinno zawierać historie, które „całkiem się od siebie różnią” i że powinien to być serial, którego „nie da się łatwo zdefiniować”, zdecydował się podjąć pewne kreatywne decyzje dotyczące nadchodzących odcinków, które są różne z tego, co widzieliśmy.

„Częściowo jako wyzwanie, a częściowo po to, aby zachować świeżość dla siebie i widza, zacząłem ten sezon od celowej zmiany niektórych moich podstawowych założeń dotyczących tego, czego się spodziewać” – powiedział Brooker. „Wszystkie historie z „Czarnego lustra” są nadal w pełnym tonie – ale z pewnymi szalonymi zwrotami akcji i większą różnorodnością niż kiedykolwiek wcześniej”.Kate Mara w szóstym sezonie Black Mirror.

Seria wygrała sześć Nagrody Emmy To miał premierę na UK Channel 4 w 2011 roku.

„Czarne lustro” powraca w czerwcu na Netflix.

READ  Renee Paquette prawie nie rozmawiała z Tonym Khanem przed podpisaniem kontraktu z AEW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.